Wytłaczanki, wytłoczki na jajka, kawę, napoje

Wytłoczki do jajek oraz tacki na kubki wykonane są z pulpy papierowej. Od lat produkty te cieszą się popularnością ze względu na możliwość bezpiecznego przetransportowania jajek czy kawy na wynos. Opakowania z pulpy papierowej są lekkie, pochłaniają wilgoć i są bezwonne. Dzięki tym właściwościom, wytłoczki amortyzują wszelkie uderzenia i wstrząsy, chroniąc w ten sposób produkty przed pobiciem i rozlaniem. Sprawdź naszą ofertę, w której odnajdziesz wytłoczki kartonowe i styropianowe.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wytłoczki na jajka wykonane z pulpy papierowej i styropianu

Pudełka, kartony, wytłoczki wykonane z papierowej pulpy, to najpopularniejszy zamiennik plastikowych opakowań wykorzystywanych przez punkty gastronomiczne, kawiarnie oraz bary szybkiej obsługi. W tej ofercie znajdziesz papierowe i styropianowe wytłoczki na jajka oraz tacki na kubki. 

Wytłoczki do jajek

Jeśli zajmujesz się hodowlą drobiu i sprzedajesz produkty odzwierzęce, potrzebujesz z pewnością wytłaczanek, w które zapakujesz jajka. Jeśli dbasz o swoich klientów i chcesz aby towar dotarł do klientów w nienaruszonym stanie, potrzebujesz sprawdzonych opakowań. Wytłoczki papierowe i styropianowe zabezpieczą jajka przed rozbiciem i popękaniem. Uchronisz je także przed zawilgoceniem. Wytłoczki na jajka są tanim i wygodnym rozwiązaniem, który umożliwi Ci łatwy transport produktów do klientów. 

Tacki na kubki na wynos

W każdym punkcie gastronomicznym, kawiarni, barze szybkiej obsługi, na stacji paliw dostaniesz gorący napój na wynos. Warto jednak pamiętać, że estetyka podania gotowych produktów jest istotna. Klienci bardzo zwracają uwagę, na to w jaki sposób zapakowane jest jedzenie i jak serwowana jest kawa. Jeśli Twoi klienci zamawiają więcej niż jedna kawa, warto zaproponować im możliwość zapakowania ich na tacce do przenoszenia kubków na wynos. Tacki na kubki są bardzo lekkie i poręczne. Po użyciu można je spokojnie wrzucić do pojemnika na makulaturę, bowiem podajniki nadają się w 100% do powtórnego przetworzenia.