Wiadra, wiaderka plastikowe

Wiadra plastikowe z pokrywką pojemne, solidne i lekkie. Sprawdź naszą pełną ofertę, w której odnajdziesz wiaderka transparentne, białe i czarne. Przydadzą się one w każdym gospodarstwie domowym i punkcie gastronomicznym. Wykorzystasz je do przechowywania żywności, podczas remontu, posłużą Ci także jako poidło dla cieląt w gospodarstwie rolnym.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Do czego przyda Ci się wiadro spożywcze?

Ilość zastosowań jakie posiadają wiadra sprawia, że przydają się w każdym gospodarstwie domowym. W naszej ofercie znajdziesz wiaderka, które spełniają odpowiednie atesty, pozwalające na przechowywanie w nich żywności. Wiadra te są lekkie, solidne i poręczne. Bez problemu możesz więc przechowywać w nich kiszoną kapustę czy ogórki.

Wiadra z pokrywką pomagają zachować świeżość produktów. Ochronią je także przed bakteriami oraz kurzem. Stosując taki rodzaj wiader możesz mieć więc pewność, że przechowywane w nich produkty będą mieć dłuższą datę ważności.

Wybierz wiadra w kolorze białym lub czarnym. Ochronisz w ten sposób dodatkowo żywność, odcinając dopływ światła, który może powodować szybsze popsucie niektórych produktów. Tak jest w przypadku produktów mlecznych, olejów oraz niektórych warzyw.

Możesz wybrać także ich wielkość i kształt. W ofertach znajdziesz wiaderka  prostokątne i okrągłe. Taka różnorodność umożliwi Ci wybrać odpowiednie wiadro do Twoich potrzeb.

Wiadra małe o pojemności 1l, przydadzą się podczas zbiorów małych owoców, takich jak borówki, jagody, maliny. Te o pojemności 3l i 5l nadadzą się już na większe owoce, czereśnie, śliwki, gruszki czy jabłka. Duże wiadro 10L posłuży Ci podczas jesiennych zbiorów warzyw, ziemniaków, marchwi czy buraków.

Zastosowanie wiadra podczas remontu

Dookoła gruz, pył i piasek. Jak uporać się z takim bałaganem? Wiaderka z naszej oferty mogą posłużyć jako wiadra budowlane. Przydadzą się nie tylko podczas sprzątania, przenoszenia odpadów do kontenera. Wykorzystasz je także do mieszania farb i rozrabiania tynków. W naszej ofercie znajdziesz wiadra z pokrywką, które idealnie nadadzą się w trakcie remontu. Nie będziesz musiał wyrzucać niewykorzystanych farb i lakierów. Przelej je do mniejszych pojemników z pokrywką. To uchroni je przed zastygnięciem i zepsuciem. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać farby ponownie.

Czy wędkarstwo, to Twoje hobby?

Wiadro plastikowe z pokrywą sprawdzi się także podczas wędkowania. W nim przygotujesz i w bezpieczny sposób przechowasz zanętę dla ryb. Uchronisz ją przed wilgocią i szkodnikami. Wiaderko 3l będzie idealne na małe wyprawy nad jezioro i rzekę. Ponieważ jest wykonane z wysokiej jakości plastiku nie ma obaw, że pęknie po drodze gubiąc całą swą zawartość. Takie wiaderko zmieści się bez problemu do bagażnika i zawiśnie na ramie od roweru.