Talerze i tacki jednorazowe/wielokrotnego użytku

Każdy z nas uwielbia wyjść na miasto, by skosztować jedzenia serwowanego w foodtruckach. Popularne frytki belgijskie, hot-dogi, burgery i wiele innych przysmaków, podawanych jest na jednorazowych tackach i talerzach. Wystarczy zamówić ulubiony smakołyk, zabrać ze sobą zapakowane na wynos jedzenie, usiąść gdzieś w pobliżu i cieszyć się piękną pogodą w gronie przyjaciół. Tacki i talerze jednorazowe przydadzą się nie tylko jeśli prowadzicie małą gastronomię, zastosujesz je także podczas imprez plenerowych i tych organizowanych w domu. Jeśli szukacie ekologicznych alternatyw, które zastąpią plastikowe naczynia jednorazowe, w naszej ofercie znajdziecie ich biodegradowalne odpowiedniki, wykonane z papieru, otrąb pszennych, trzciny cukrowej czy liści palmy.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Talerze jednorazowe – idealne na jeden raz

Tacki tekturowe i talerze papierowe, to podstawowe artykuły, które są wykorzystywane nie tylko podczas spotkań towarzyskich ale także przez wiele punktów gastronomicznych. Zauważ, że wiele z Twoich ulubionych potraw jest serwowane właśnie na nich. Frytki belgijskie, burgery, sałatki, kiełbaski, naleśniki i wiele innych, każdego dnia lądują na papierowych tackach i talerzykach

Papierowe naczynia jednorazowe są więc idealnym zamiennikiem dla tych wykonanych z plastiku. Każdy z punktów gastronomicznych oszczędza czas oraz wodę, gdy nie musi myć naczyń. Tacki tekturowe i talerze są więc idealne na jeden raz. Używasz i wyrzucasz, nie martwiąc się, że trzeba coś czyścić.

Tacki i talerzyki papierowe ekologiczne

Jeśli zależy Ci na czasie i nie chcesz kolejnych urodzin spędzić w kuchni na myciu całej zastawy, idealnym rozwiązaniem będzie zakup naczyń jednorazowych. Przydadzą się podczas grilla, wieczoru panieńskiego czy urodzin. Jeśli zależy Ci na zakupie produktów przyjaznych środowisku, warto poszukać tych, które są wykonane z tworzyw biodegradowalnych i kompostowalnych. Możesz mieć wtedy pewność, że bez obaw wyrzucisz je do kosz na śmieci. W naszej ofercie znajdziesz eko naczynia jednorazowe wyprodukowane z papieru, liści palmy, otrąb pszennych oraz trzciny cukrowej. Różnorodność materiałów z jakich wykonane są ekologiczne alternatywy dla naczyń jednorazowych jest więc spora, a w naszej ofercie znajdziesz tacki i talerze w kilku wariantach.

Tacki i talerzyki na grilla i urodziny

Jest kilka elementów, których nie powinno zabraknąć podczas dobrej imprezy, dobre jedzenie, muzyka. Ale czy zastanawialiście się w jaki sposób udekorujecie stół? Bowiem tam gdzie pojawi się poczęstunek, niezbędna będzie zastawa. Co można więc wykorzystać zamiast porcelanowych czy ceramicznych naczyń? Podczas spotkań rodzinnych i towarzyskich możesz wykorzystać tacki papierowe i talerzyki, które są doskonałą alternatywą. W praktyce sprawdzają się lepiej niż te tradycyjne, szczególnie jeśli chodzi o zaoszczędzenie czasu, który zyskujesz podczas sprzątania. Dzięki zastosowaniu naczyń jednorazowych, nie spędzisz kolejnych urodzin czy grilla przy zlewie z brudnymi naczyniami. 

Papierowe tacki i talerzyki mogą mieć różne wzory, postaci z bajek i napisy. W naszej ofercie znajdziesz te bez nadruków, bowiem najpopularniejsze są jednak te w kolorze białym i brązowym. Wykorzystasz je podczas każdej imprezy i w każdym punkcie gastronomicznym. Nadadzą się na urodziny, grill, pierwszą komunię czy wieczór panieński.

Talerzyki, tacki i patery- uniwersalne i wygodne

Jesteś organizatorem imprez plenerowych, przyjęć, eventów firmowych. A może jesteś właścicielem food trucka lub po prostu lubisz spędzić czas ze znajomymi i często organizujecie pikniki. Takim spotkaniom towarzyszy śmiech oraz długie rozmowy, przy których nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Na takich imprezach i przyjęciach najlepiej sprawdzą się naczynia jednorazowe. Są one lekkie, nie tłuką się i co najważniejsze, nie trzeba martwić się o stosy naczyń, które ktoś musiałby umyć. Warto więc zwrócić uwagę na produkty jednorazowego użytku, które są tanie, a dodatkowo zaoszczędzą Twój czas, który będziesz mógł spędzić z najbliższymi. Tacki i talerze papierowe oraz aluminiowe patery idealnie sprawdzą się podczas serwowania różnego rodzaju potraw. Nie potrzebujesz zastawy ceramicznej czy porcelanowej, aby Twoi goście czuli się wyjątkowo. Ważne aby wprowadzić dobry nastrój i miłą atmosferę.