Woreczki strunowe

Woreczki strunowe są praktyczne, wytrzymałe i uniwersalne. Przydadzą się w różnych sytuacjach. Dlatego warto mieć je zawsze w domu. Torebki strunowe w naszej ofercie dostępne są w różnych rozmiarach. Nadadzą się do przechowywania artykułów spożywczych, dzięki nim zawsze zachowasz porządek w szufladach czy w garażu, użyjesz ich do ochrony produktów przed wilgocią i kurzem.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Kiedy woreczki strunowe się przydają

Woreczki strunowe są bardzo praktyczne, a ich zastosowanie uniwersalne. Wykorzystasz je do przechowywania małych i drobnych przedmiotów. Uchronisz je w ten sposób przed wilgocią i kurzem. 

Jeśli wykonujesz biżuterię, sprzedajesz małe części do urządzeń elektrycznych, a w Twoim sklepie z pasmanterią dostać można guziki, nici, igły, z pewnością do tych akcesoriów przydadzą Ci się woreczki strunowe. Dzięki nim, zakupione przez klientów produkty nie zgubią się. 

Jak wykorzystać woreczki strunowe w kuchni?

Ponieważ woreczki strunowe z naszej oferty posiadają atest, który umożliwia kontakt z żywnością, przydadzą się one przede wszystkim w kuchni. Przy użyciu woreczków strunowych uchronisz żywność przed wilgocią, rozsypaniem oraz szkodnikami. Posłużą do  przechowywania aromatycznych ziół, przypraw i herbat, które nie powinny tracić swojego zapachu. Torebki strunowe nadadzą się także do zapakowania śniadania do pracy czy do szkoły. 

Czym cechują się torebki strunowe z naszej oferty?

Torebki strunowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Ich największą zaletą jest zapięcie strunowe, które umożliwia korzystanie z woreczków wielokrotnie. Zamknięcie zabezpiecza produkty przed przypadkowym rozsypaniem się. Dodatkowo torebki posiadają otwór nad zamknięciem, który umożliwia zawieszenie ich na regale w sklepie. Jeśli więc prowadzisz biznes, który wymaga używania wielu drobnych przedmiotów i chcesz zawsze zachować porządek na stanowisku pracy, woreczki strunowe z pewnością przydadzą się w twoim zakładzie pracy. 

Co zapakujesz w woreczki strunowe?

Duże woreczki strunowe przydadzą się między innymi podczas przeprowadzki. Zapakujesz w nie większe drobiazgi, które będziesz mógł podpisać i dzięki temu nic się nie zagubi podczas przewożenia rzeczy. Przydadzą się także podczas podróży, kiedy do walizki będziesz pakować ubrania. Aby zyskać dodatkową przestrzeń, wystarczy, że spuścisz z nich nadmiar powietrza i dokładnie zasuniesz zamknięcie.

Małe woreczki strunowe posłużą jako opakowania na drobne elementy. Biżuterię, akcesoria do włosów, śrubki,, nakrętki. Produkt jest bardzo wytrzymały, dlatego można używać go wielokrotnie.