worki-na-smieci-odpady-35l-flex-jan-niezbedny
Worki na śmieci 35L Jan Niezbędny Magnum Flex 15 sztuk

Worki na śmieci 35L Jan Niezbędny Magnum Flex 15 sztuk

9,60

Worki na śmieci marki Jan Niezbędny. Wyprodukowane z 3-warstwowej folii z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu. Niezwykle elastyczne i wytrzymałe na rozerwania. Dostępne w trzech różnych pojemnościach 35L, 60L, 120L.

24 w magazynie

Darmowa wysyłka już od 150zł

  • 14 dni na zwrot
  • Zamówienia złożone do godziny 10:00 (wt. – pt.) wysyłamy tego samego dnia.
Słuchamy naszych klientów

zaufanie-300x65

Zalety worków Magnum Flex od marki Jan Niezbędny

Zastanawiasz się czy istnieją worki, które zmniejszają ryzyko rozerwania się lub pęknięcia? Jan Niezbędny wyszedł naprzeciw swoim klientom i wyprodukował worki, które posiadają specjalne tłoczenie, dzięki któremu nie rozrywają się tylko rozciągają. Worki są niewiarygodnie elastyczne i odporne na rozdarcia dzięki technologii tłoczenia w kształcie diamentów. 

Specjalne tłoczenia powodują, że worki są niezwykle elastyczne, nawet przy dużym nacisku przedmiotów znajdujących się wewnątrz. Są również bardzo wytrzymałe i odporne na rozdzieranie. Nawet jeśli worki wypełnione są po brzegi i znajdują się w nich przedmioty o ostrych krawędziach, tłoczenia rozciągają się i dają gwarancje, na to że zawartość worka nie wysypie się przypadkowo na podłogę. 

Worki zostały wykonane w 100% z wytrzymałej 3-warstwowej folii LDPE wyprodukowanej z materiałów pochodzących z recyklingu. Ich wewnętrzna część jest w czarna, zewnętrzna posiada grafitowy metalizowany kolor. Barwa worków zapewnia ukrycie tego co znajduje się wewnątrz. Posiadają także wygodny system wiązania za pomocą taśmy. Worki odwijają się jeden po drugim bez konieczności odrywania ich od siebie.

Informacje dodatkowe

Waga 0,283 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Worki na śmieci 35L Jan Niezbędny Magnum Flex 15 sztuk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *